2010.06.02. 20:42 | takilaci | 6 komment

Eddig Zsolti, Taki, takilaci benne van, Balázs és Szabi azt mondta, hogy ha mindenki benne van akkor Ők is!Legkésöbb holnap délig válaszolni kell! Kommentbe írjátok, hogy jöttök-e vagy sem!

Kiírás: 2010 NYÁRI BAJNOKSÁG

A bajnokság kezdési időpontja: június 7. hétfő, befejezés: augusztus 11.

Nevezési határidő: június 2. szerda

Versenykiírás: 4+1 futsal, 2*25perc, játékvezetővel

Lebonyolítás: alapszakasz 2x8 csapat (7mérkőzés), rájátszás (a két csoport 1-4. helyezettjei alkotják a felsőházat - 8 csapat, 5-8. helyezettjei az alsóházat - 8 csapat. Csak a másik csoportból érkező csapatokkal játszanak, mert az azonos csoportból érkezők hozzák magukkal az egymás ellen elért eredményeket (4mérkőzés)

DE ez a nevező csapatok számának függvényében változhat!!

Játéknapok: hétfő, kedd, szerda (kettőt kell megjelölni)

18:00-22:00 között

Nevezési díj: 38.000FT/csapat (11 mérkőzés)

Díjazás: felsőház győztese kupát kap, a felsőház 1-3. helyezett csapatai érmet,  az alsóház bajnoka kupát kap!

Helyszín: Széchenyi-műfű

Széchenyi pálya megközelítése tömegközlekedéssel: Boráros tértől HÉV a Szent Imre térig (9perc), át kell sétálni a Szent Imre téren található nagy buszmegállóba (3perc), onnan 151-es busszal 5 megálló, Kikötő utcánál kell leszállni (7perc). A busz 21h-ig 10 percenként közlekedik, aztán 20 percenként.

Pontos cím: Budapest XXI. kerület, Széchenyi utca 93., Gróf Széchenyi István Általános Iskola

üdv:takilaci